Mail od iOpen
Jeśli coś mamy ciekawego to wysyłamy mailing. Jeśli chcesz go otrzymywać, podaj nam adres.
Czas realizacji zamówienia

Zaraz po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z jego potwierdzeniem i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac. 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Zwykle wszystkie produkty oferowane w sklepie internetowym iOpen są dostępne od ręki, stąd możemy realizować wysyłkę zaraz po złożeniu przez Ciebie zamówienia. Jeśli czegoś nie ma to dołożymy starań aby przesyłka dotarła do Ciebie w przeciągu kilku dni. O ewentualnych przeszkodach w szybkiej realizacji zamówienia, będzie Cię informować na bieżąco.

Forma płatności 

Płatność elektroniczna - tej formy niestety jeszcze nie realizujemy, ale to tylko kwestia czasu, bo wiemy, że to najszybsza i najmniej kłopotliwa forma płacenia za zakupy.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty choć nie wykluczone, że wyślemy zamówienie na podstawie przesłanego przez Ciebie potwierdzenia przelewu.

Płatność przy odbiorze - ta forma niestety zwykle generuje parę złotych dodatkowego kosztu, ale daje możliwość podjęcia natychmiastowej realizacji wysyłki.

Jeśli coś nie jest jasne zapraszamy Cię do kontaktu z nami!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl