iMac
Nowa wizja. Jasne Perspektywy.

Desktop, który fascynuje od pierwszego wejrzenia. A potem nie przestaje zachwycać. Nowy iMac ma nowe procesory, najnowocześniejszą grafikę, innowacyjną pamięć masową i zwiększoną przepustowość portów. Wszystko, co robisz, ożywa na najjaśniejszym i najbarwniejszym wyświetlaczu Retina. Wrażenie jest niesamowite. Możliwości – nieporównywalne z niczym, co było do tej pory.


Wszystko działa szybciej.

iMac jest teraz jeszcze szybszy i jeszcze wydajniejszy. Odpowiadają za to procesory Intel Core i5 i i7 siódmej generacji oraz najnowsza, ultrawydajna jednostka graficzna. Pamięć masowa Fusion Drive nie pozostaje w tyle. Działa błyskawicznie, jest wyjątkowo pojemna, a teraz dostępna w standardowej konfiguracji modeli z 21,5-calowym i 27-calowym wyświetlaczem Retina. Na iMacu w jednej i drugiej wersji zrobisz więc wszystko, co tylko zechcesz. Raz‑dwa.


macOS Mojave

macOS to system operacyjny, który steruje wszystkim na Twoim Macu. macOS Mojave oferuje nowy i szybszy sposób obsługi Twojego Maca: wyszukiwanie zdjęć, możliwość przenoszenia pracy między urządzeniami Apple, uwalnianie miejsca na dysku i wiele więcej. Jest też bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze. Uruchamiasz i w mgnieniu oka już wiesz o co chodzi.


Wybierz swojego Maca i dobierz akcesoria:

 

Item added to cart.
0 items - 0,00 
Loading...
0