iPad Pro
Całkiem nowy. Cały ekranem. I cały mocą.

Nowy iPad Pro został przeprojektowany pod każdym względem. Jego nowy sięgający krawędzi wyświetlacz Liquid Retina pozwoli Ci na dokładniejszą obróbkę zdjęć, a dzięki zaawansowanej technologii ProMotion i realistycznym kolorom wszystko na ekranie wygląda przepięknie i natychmiast reaguje na Twoje polecenia. Twój nowy iPad dostarczy Ci zdecydowanie więcej mocy niż większość laptopów. To wszystko dzięki A12X Bionic – najpotężniejszy i najbystrzejszy czip z systemem Natural Engine, który wykonuje pięć bilionów operacji na sekundę. Z czipem A12X Bionic grafika działa dwa razy szybciej, dzięki czemu rozszerzona rzeczywistość i miliony gier do pobrania ze sklepu AppStore wyglądają znacznie lepiej. Teraz uwaga – sam się uczy! Dokładnie tak! Gdziekolwiek jesteś Twój iPad uruchomi Twoje ulubione aplikacje w mgnieniu oka, ponieważ wie, że je lubisz. iPad Pro potrafi wykonywać kilka rzeczy jednocześnie, dokładnie tak jak Ty. Możesz montować film w jakości 4K i jednocześnie wymieniać się wiadomościami z przyjaciółmi. Face ID, czyli najbardziej zaawansowany system rozpoznawania twarzy na świecie został usprawniony i teraz działa jeszcze szybciej zarówno w pionie, jak i w poziomie. 

Nowy Apple Pencil

Nowy Apple Pencil. Jednolita konstrukcja, dwukrotne stuknięcie i magnetyczne łączenie do parowania i ładowania – to wszystko za co pokochasz swój nowy niezwykły ołówek. Apple Pencil 2 generacji reaguje od teraz na twój dotyk. Możesz zmienić długopis w gumkę lub błyskawicznie wybrać inny kolor. To wszystko zrobisz dwukrotnym stuknięciem nie przerywając pracy. Do tego dzięki wbudowanym magnesom Apple Pencil potrafi stale dotrzymać towarzystwa Twojemu iPadowi, przyłączając się z boku i jednoczenie ładując.

Nowe etui Smart Keyboard Folio to jednocześnie wspaniała klawiatura i nakładka chroniąca twojego iPada Pro z obu stron.

Dlaczego właśnie iPad Pro?

  • Wysoce wydajny port USB-C, dzięki któremu możesz naładować swojego iPhone’a lub podłączyć monitor zewnętrzny.
  • Dwa zaawansowane aparaty z trybem Smart HDR. Jeden 12 MP do kręcenia wideo w 4K, robienia olśniewających zdjęć oraz skanowania dokumentów. Drugi służący do robienia niezwykłych selfie z efektem Bokeh. Idealny do wideorozmów FaceTime, Animoji i Memoji.
  • Lekki i poręczny, wyposażony w szybkie interfejse Wi-Fi i 4G LTE Advanced połączy cię ze świtem gdziekolwiek będziesz.
  • Nawet 10 godzin na jednym ładowaniu!

Wiele przydatnych akcesoriów znajdziesz na stronie naszego sklepu internetowego jak również w salonie iOpen. Serdecznie zapraszamy Cię do przygody z naszym światem Apple.


Item added to cart.
0 items - 0,00 
0