iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus
Udoskonalona doskonałość.

Mamy dla Ciebie jeden z najlepszych modeli Apple, który jest w świetnej formie. Jego znakiem rozpoznawczym jest niepowtarzalny wygląd i solidna konstrukcja. Przyznajmy to: iPhone 8 to aparat na miarę XXI wieku. W iOpen znajdziesz najlepsze ceny na telefony Apple.

iPhone 8 ma całkowicie nową szklaną obudowę, udoskonalony najpopularniejszy aparat na świecie, najpotężniejszy i najinteligentniejszy procesor w historii smartfonów – A11 Bionic. W tym modelu doświadczysz ładowania bezprzewodowego łatwego i wygodnego jak nigdy dotąd. W iPhone 8 znalazło się nowe, dotąd niemożliwe, zastosowanie rozszerzonej rzeczywistości. Oto iPhone nowej generacji.

Obudowa iPhone’a ma z obu stron najmocniejsze szkło, jakiego kiedykolwiek użyto w smartfonie. Dookoła spina ją obręcz z dopasowanego kolorystycznie lotniczego aluminium. A całość ma trzy nowe wykończenia – w kolorach gwiezdnej szarości, srebrnym i złotym.

Olśniewający iPhone 8

Precyzyjnie wykonana konstrukcja chroni przed wodą i pyłem, a wyświetlacz Retina HD jest piękniejszy niż kiedykolwiek – z technologią True Tone, szeroką gamą kolorów i 3D Touch. Technologia True Tone automatycznie reguluje balans bieli, żeby dostosować go do oświetlenia wokół Ciebie, więc bez względu na warunki panujące w otoczeniu, po prostu przyjemniej się patrzy.

iPhone 8 ma jeszcze bardziej zaawansowany aparat 12 MP z większą i szybciej działającą matrycą, nowym filtrem barwnym, głębszymi pikselami oraz optyczną stabilizacją obrazu dla zdjęć i wideo.

Ładuj iPhone’a, korzystając ze stacji i podkładek do ładowania bezprzewodowego. Znajdziesz je na całym świecie: w hotelach, kawiarniach i na lotniskach.

Loading...