Już na nowym. Działo się. Dziękujemy!

   3 grudnia zostanie w naszej pamięci na długo. Było to dla nas niesamowity wydarzenie związane z otwarciem nowego salonu iOpen z produktami Apple w Galerii Sandecja. Wiele miesięcy przygotowywaliśmy się do tego dnia. Od dawna było naszym marzeniem, aby gościć Was w większym i wygodniejszym salonie Apple. Dzisiaj marzenia stały się rzeczywistością. 

   W sobotę /03.12.2016/ o godz. 10.00 po raz pierwszy otworzyliśmy bramy nowego punktu. W programie były przewidziane liczne promocje i atrakcje. Jesteśmy dumni, że informacja o nowym otwarciu iOpen dotarła do wielu naszych przyjaciół i klientów i już od samego rana cieszyliśmy Waszymi licznymi odwiedzinami. Nie zabrakło również prezentów z naszej i waszej strony, za które bardzo dziękujemy. 

  Świętowaliśmy ten dzień z wielką przyjemnością, popijając z Wami szampana przy muzyce granej na żywo a serwowanej przez lokalnych artystów. Przez cały dzień ani na chwilę nie zrobiło się  pusto - za co gorąco dziękujemy!

  Jesteśmy już na ,,nowym". Jednak nie mamy zamiaru na tym poprzestawiać. Każdego dnia wyznaczamy sobie nowe cele oraz standardy. Rozwijamy się dla Was

 

  Dziękujemy Wam wszystkim za wsparcie, uśmiech, dobre słowo i odwiedziny. 

  Zawsze dla Was. Załoga iOpen.

 


Kilka fotek bo cieszymy się tą chwilą, i chcemy zachować ją na potem.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl