Dla twojego zwierzaka!

Tractive obroża GPS przeznaczona jest dla psów i kotów oraz wszystkich zwierząt domowych. Gdy tylko Twój domowy ulubieniec ma założony GPS obrożę, jego ruch możesz śledzić bezpośrednio przy pomocy swojego Smartphonu, tabletu lub komputera.


Tractive® GPS Pet Tracking urządzenie pomoga zlokalizować Twojego psa, kota lub inne domowe zwierze, zawsze i wszędzie. Zlokalizuj Twoje zwierze na mapie w przeglądarce, lub w bezpłatnej aplikacji Tractive GPS app na Smartphony lub przy pomocy aplikacji, którą możesz sciągnąć tutaj. Aplikacja dla iOS i Android jest za darmo. Podstawowa opłata miesięczna za korzystanie z urządzenia wynosi 3,75€. Urządzenie odbiera syngały dzięki odbiornikowi umieszczonemu na obroży, którą posiada GPS lokalizator oraz zintegrowanej karcie SIM (nie musisz kupować nowej), która zapewnia przesył danych do Twojego telefonu. Jeśli masz więcej niż jednego zwierzaka w domu możesz aplikację GPS połączyć z nieograniczona ilości ulubieńców, które noszą GPS Tracker.

Specyfikacja obroży Tractive GPS ?

 • LIVE Śledzenie
  W prosty i szybki sposób zobaczysz gdzie w obecnej chwili znajduje się Twój piesek lub kotek. Używając Tractive® LIVE Tracking widzisz jego aktualną pozycje na mapie i każdy jego krok. Jeśli okaże się, że system nie może pokazać jego akutalnej pozycji, na mapie zostanie zaznaczona jego ostatnio zarejestrowana pozycja oraz historia ruchu.

 • Strefa bezpieczeństwa
  Boisz się, że Twój ulubieniec ucieknie i dlatego musiusz go cały czas pilnować? Już nie musisz! Łatwo określisz strefy bezpieczeństwa - wirtualny płot. Jeśli Twój pupilek opuści wyznaczony teren, będziesz natychmiast poinformowany o tym na Twoim telefonie.

 • 24 godzinna historia
  Śledź za pomocą aplikacji Tractive® GPS trasę Twojego ulubieńca w ostatnich 24 godzinach.

 • Wskaźnik baterii
  Jeśli bateria w GPS The Tractive® będzie bliska rozładowaniu aplikacja ostrzeże Cie o tym.

Produkt dostępny u nas w sklepie pod linkiem: 

Kup teraz


 Aktywacja GSM

Jeśli kupiłeś już Tractive GPS obroże, w łatwo aktywujesz ją na stronie internetowej producenta. Wybierz swoją miesięczną taryfę do opłaty aby połączyć aplikację z urządzeniem. Jeśli nie zamierzasz dużo podróżować, na pewno wystarczy Ci taryfa dla jednego państwa (taryfa Basic, od 3,75 € miesięcznie), Jeśli natomiast jesteś podróżnikiem i planujesz urządzenia używać w większej ilości państw, kup taryfę Premium (4,16 € miesięcznie). W ramach tej taryfy możesz korzystać także z innych dodatkowych funkcji aplikacji. Te opłaty są niezbędne do zapewnienia działania usługi przez 24 godziny dziennie w sieci GSM, większość opłat związanych z utrzymanie systemu ponosi producent. Zaletą jest to, że korzystanie z systemu nie łączy się umową zawartą z Twoim operatorem, dzięki czemu nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat aktywacyjnych, za SMSy, przesył danych, brak jest ukrytych opłat. Ponadto w każdym momencie możesz przestać korzystać z usługi lub rozpocząć ją na nowo. Może także zmienić wybraną taryfę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl