ESR Halolock Magnetic MagSafe Dashboard Car Mount Wireless Charger
Na szybę lub na kokpit / Do smartfonów Apple z MagSafe
- Wersja kolorystyczna: Black (czarna)
- Montaż: do kratki wentylacyjnej / na kokpit
- Stabilne mocowanie magnetyczne MagSafe
- Ruchoma głowica 360°
- Silny i stabilny chwyt telefonu
- Funkcja ładowania bezprzewodowego Qi2
- Napięcie wejściowe: 9V/2.2A
- Moc wyjściowa: 5W / 7.5W / 15W
- Montaż za pomocą klipsa / statywu na kokpit
- Kabel USB-C – USB-C o długości 1m w zestawie
- Kod produktu: 4894240210963
Wygodne podróże z szybkim ładowaniem
ESR Halolock QI2 to klucz do wygodnych podróży samochodem. Dzięki połączeniu praktycznego uchwytu z szybką ładowarką bezprzewodową z MagSafe, każda podróż staje się bardziej przyjemna i bezpieczna. Obejmując telefon mocą 15W, uchwyt ten zapewnia nie tylko szybkie, ale także bezpieczne ładowanie, dzięki oficjalnemu certyfikatowi Qi2.
Bezpieczeństwo i stabilność
Zapomnij o niepokojących wstrząsach i huśtawkach telefonu podczas jazdy po nierównych drogach. Wbudowany pierścień magnetyczny ESR Halolock QI2 utrzymuje telefon o wadze do 1600g w bezpiecznym i stabilnym uchwycie. Teraz możesz swobodnie korzystać ze smartfona zarówno w trybie pionowym, jak i poziomym, wiedząc, że jest on pewnie zamocowany.
Uniwersalne rozwiązanie montażu
Uchwyt samochodowy ESR można łatwo zamontować zarówno na szybie, jak i na desce rozdzielczej pojazdu. Dostosuj go do swoich preferencji i potrzeb. Teraz możesz cieszyć się funkcjonalnością swojego telefonu nawet w trakcie jazdy.
Kompatybilność z Technologią MagSafe
Wykorzystaj pełny potencjał swojego telefonu dzięki kompatybilności z technologią MagSafe. Uchwyt ESR Halolock QI2 doskonale współpracuje z systemem MagSafe, gwarantując Ci niezawodne i wydajne użytkowanie.

iMac
MacBook Pro 14
MacBook Air
Mac Studio
Mac mini
iPhone 17 Pro Max
iPhone 17 Pro
iPhone 17
iPhone Air
iPhone 16
iPhone 16e
iPad Pro
Apple Watch Series 11
Apple Watch SE 3
Apple Watch Ultra 3
Głośniki
Słuchawki










