Doświadczenie w ratowaniu Twojego sprzętu

Najlepszej jakości podzespoły!

Gwarancja niskiej ceny!

Gwarancja użytkowa

727 540 200 | serwis@iopen.pl

godz. pn – pt 10:00 – 18:00

Serwis Apple Nowy Sącz

Wieloletnie doświadczenie w naprawie urządzeń Apple sprawia, że Twój sprzęt spoczywa w bezpiecznych rękach. Serwis Apple w iOpen to dwa niezależne stanowiska robocze wyposażone w profesjonalne narzędzia. Z przyjemnością oferujemy naszym Klientom najwyższą jakość usług i ekspresowe terminy napraw.

Usługi serwisowe Apple

Dlaczego Twój sprzęt powinien do nas trafić? Mamy ponad 5 lat doświadczenia w serwisie produktów Apple, kilka tysięcy zadowolonych Klientów, zatem masz pewność, że oddajesz swój drogi sprzęt w ręce wykwalifikowanego fachowca.

Dysponujemy zaawansowanym zapleczem serwisowym. Montujemy podzespoły najwyższej jakości. Odczujesz prawdziwą przyjemność, gdy zawitasz w progi naszego salonu.

Zaparzymy Ci dobrą kawę, pogadamy, pośmiejemy się i ani się obejrzysz, jak zlikwidujemy usterkę. Oferujemy najniższe ceny stosunku do jakości usługi. Możesz zawsze negocjować, dogadamy się.

Dajemy Ci gwarancję na usługę i wykorzystane podzespoły. Nigdy nie zostawimy Cię z problemem. Ciężko rozstać się z iPhonem. Rozumiemy to, dlatego większość napraw wykonamy dla Ciebie w 30 minut.

 

Powyższe argumenty z pewnością przekonały Cię o tym, że ten serwis Apple mieszczący się w Nowym Sączu, jest jednym z najlepszych w Polsce. Czekamy na Ciebie z dobrą kawą i sprzętem najwyższej jakości!

Cennik usług:

Wykonujemy szereg innych napraw, które nie zostały ujęte w cenniku. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz zgłoszeniowy.

    Zapraszamy do z korzystania z naszych usług serwisowych.

    Zapraszamy do kontaktu

    Item added to cart.
    0 items - 0,00 
    0